Novinky

Aktuální dění kolem Eduzměny, našeho pilotního projektu na Kutnohorsku i šíření do dalších čtyř regionů, kam předáváme to nejlepší, co se na Kutnohorsku osvědčilo.

Eduzměna zahájila kurz pro nové regionální průvodce

Proškolit nové regionální průvodce škol a podpořit tak šíření našich zkušeností z pilotního projektu na Kutnohorsku. To je cíl celoročního zážitkového kurzu, který Eduzměna zahájila na konci ledna.

Eduzměna se připojuje k Týdnu pro wellbeing ve škole

Wellbeing chápeme jako základní předpoklad pro dobré učení. Hodně dětí má přitom školu stále spojenou s pocitem strachu a ohrožení.  I proto se připojujeme k iniciativě Týden pro wellbeing ve škole.

Jaký bude rok 2024 v Eduzměně?

Je tady nový rok a s ním i rekapitulace roku předchozího a plány pro rok začínající očima ředitele Eduzměny Zdeňka Slejšky.

EDU-NOVINY: nové vydání ke stažení

Nové vydání EDU-NOVIN ke stažení. 

Jak zapojovat děti ve škole? Napoví naše metodika o participaci dětí

Kvalitní vzdělávání je v zájmu celé společnosti

„Jsem věčný a vděčný student,“ říká o sobě v rozhovoru Ester Fleischerová z NN pojišťovny, která je již dva roky významným finančním partnerem Nadačního fondu Eduzměna.

Jak dál s šířením Eduzměny?

Eduzměna ukončila výcvik tzv. pilotu 2.0, který  připravila pro čtyři spolupracující regiony: Českobudějovicko, Přešticko-Blovicko, Turnovsko a Šumpersko-Zábřežsko. Účastníci teď mohou do konce pololetí podat návrh na projekt, který cílí na zkvalitnění vzdělávání a který je inspiroval na Kutnohorsku.

Zapojování mladých nebo lepší klima ve školách – to je cíl našich minigrantů

Minigranty přinášejí školám možnost realizovat zajímavé projekty, zapojovat do nich děti, rodiče i širokou veřejnost a propojovat se i v rámci škol a různých organizací. Do konce září 2023 Eduzměna podpořila 47 projektů v celkové částce 1,5 milionu korun. Aktuálně běží nová výzva, v níž  bude rozděleno dalších 800 tisíc.

Vítáme nového dárce – společnost Randstad

Eduzměna má od podzimu 2023 nového dárce – společnost Randstad poskytující personálně-poradenské služby. 

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.