Připojili jsme se ke Giving Tuesday a představujeme naši výzvu

Česká republika je již osmým rokem součástí globální iniciativy Giving Tuesday, světového dne štědrosti a dobrých skutků. Letošní ročník připadá na úterý 28. listopadu 2023. I my v Nadačním fondu Eduzměna jsme se rozhodli zapojit se a připravili výzvu Moje ♥ bije pro vzdělávání. 

„Obracíme na se na naše příznivce a podporovatele s tím, aby nám doporučili filantropa či dárce ze svého okolí, někoho, pro nějž je vzdělávání srdcovka a mohl by nás finančně podpořit. Náš pětiletý pilotní projekt vstoupil do druhé poloviny a my potřebujeme pro jeho dotažení sehnat další finanční prostředky,” uvádí fundraiserka Eduzměny Gabriela Ledererová.

A jak se stát ambasadorem Eduzměny?

  1. Napište nám svůj tip na jednotlivce, firmu či nadaci, o nichž si myslíte, že by pro ně mohlo být téma vzdělávání srdcovkou na email: barbora.kinkalova@eduzmena.cz.
  2. Sdílejte dále naši výzvu Moje♥ bije pro vzdělávání; najdete ji také na našich sociálních sítích FBIN.
  3. Podpořte nás přímo na Darujme.

Užijte si skvělý pocit z toho, že jste svým dílem přispěli k proměně českého školství. Každý krok má smysl, každá pomoc se počítá. A my jsme za ni obrovsky vděční!

 

Více o Giving Tuesday

Světový den štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Celý svět včetně Česka se v úterý 28. listopadu 2023 spojí, aby konal dobro. Giving Tuesday v Česku již od roku 2016 zastřešuje Asociace společenské odpovědnosti. Ti, kteří se chtějí do Giving Tuesday zapojit, mohou navštívit webové stránky www.givingtuesday.cz.

Giving Tuesday vzniklo v roce 2012 s jednoduchou myšlenkou: vytvořit den, který inspiruje lidi k tomu, aby konali dobro. Za poslední roky se tato myšlenka rozrostla v globální hnutí, které inspiruje stovky milionů lidí po celém světě k dárcovství, štědrosti a spolupráci. „Jsou to takové dřívější Vánoce. Den, kdy můžete někomu pomoci a udělat dobrý skutek. Den, kdy můžete podpořit sbírku, charitativní projekt či organizaci. Den, kdy můžete svou laskavostí a darem někomu třeba i zlepšit život,” dodává Lucie Mádlová, zakladatelka a ředitelka Asociace společenské odpovědnosti, která za Giving Tuesday v Česku od roku 2016 stojí.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.