Nejpalčivější problémy vzdělávání v kostce?

Jaké problémy trápí české školství? A s jakým řešením přichází Eduzměna? Podívejte se na čtyři krátká videa s ředitelem Eduzměny Kutnohorsko Ondřejem Matějkou.

Zavedli jsme průvodce pro školy

Náš devítičlenný tým průvodců působí na školách na Kutnotnohorsku a je velmi důležitou součástí toho, jak měníme školství. Naši průvodci a průvodkyně nejsou ve školství noví, mají buď zkušenosti s prací učitele, nebo ředitele. Docházejí přímo do škol, jsou v kontaktu s vedením, učiteli, dětmi i rodiči, motivují je k vykročení z komfortní zóny a pomáhají jim v rozvoji.

Máme expertní tým

Víte, že v Česku dřív byly týmy odborníků, které pomáhaly školám? Co se s nimi stalo a proč školám jejich pomoc chybí?

Top 10 Eduzměny na Kutnohorsku 2022

Související článek

Top 10 Eduzměny na Kutnohorsku 2022

Pracujeme s romskými rodinami

V Česku máme velký problém v nerovnostech ve vzdělávání a zatím se nedaří ho efektivně řešit. Naši koordinátoři ale našli způsob, který funguje.

Zapojujeme rodiče

Změny budí nedůvěru. Má to tak řada z nás. Abychom ale mohli změnit, jak u nás učíme, potřebujeme, aby lidé tyto změny podporovali. V tomto videu se dozvíte, co děláme pro to, abychom pomohli školám rodiče zapojit.

Zaujala vás tato videa? Začněte odebírat náš YouTube kanál.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.