Festival zábavného učení EDUFEST

Máme za sebou náš první festival zábavného učení Edufest! A troufáme si říct, že se opravdu vydařil. Do centra Kutné Hory proudily během neděle desítky lidí, kteří si hráli a přitom se učili. A bylo jedno, jestli jsou velcí nebo malí. Skládali příběhy ve skle, zapojili se do tvorby animovaného filmu, učili se žonglovat, zachraňovali planetu nebo jen žasli nad tím, jak někdy není snadné vyznat se ve svých pocitech.

„Bylo krásné pozorovat to hemžení a jak si návštěvníci užívají všechny aktivity, které jsme spolu s našimi partnery pro Edufest připravili. Množství lidí a jejich reakce mě přesvědčily o tom, že to opravdu půjde. Věřím, že se na Kutnohorsku postupně utváří skvělá skupina lidí z řad veřejnosti, rodičů, učitelů a ředitelů, která potáhne za jeden provaz. A společně se budou hodně učit. Děkuji všem kolegům a organizacím za jejich nasazení pro Edufest. A všem za skvělou atmosféru," řekl ředitel nadačního fondu Eduzměna Zdeněk Slejška.

Děkujeme všem, kteří přišli. Naplňuje nás to nadějí, že se nám podaří proměnit školy tak, aby učení děti bavilo a mohly zářit. Děkujeme také všem našim partnerům Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání, EDUin, Elixír do škol, JOB – spolek pro inovace, Společnost pro kreativitu ve vzdělávání, Step by Step / Začít spolu, Unie rodičů, a místním organizacím GASKu, Nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež Maják Oblastní charity Kutná Hora, Domu dětí a mládeže Kutná Hora, Divočině Malešov, Městské knihovně Kutná Hora, Nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež Archa (Dítě a kůň), Základní umělecké škole Kutná Hora, SASu Klubus (Prostor plus), Junáku Kutná Hora, Osadnímu výboru vnitřního města Kutná Hora, Kafírnictví, Střední průmyslové škole Kutná HoraKHnet.info za to, že s námi jsou na této cestě a ukazují, že učit se zábavně opravdu jde.

Jaký byl náš první rok na Kutnohorsku?

Související článek

Jaký byl náš první rok na Kutnohorsku?

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.