Eduzměna a Vy. Koho oslovila potřeba změny?

Proč Vás osobně zajímá téma vzdělávání? Dotazník mimo jiné s touto otázkou jsme před koncem roku odeslali odběratelům našeho newsletteru a dalším lidem, kteří nám napsali, že by se chtěli do změn ve školách zapojit. Cílem bylo zjistit, kdo jsou naši příznivci a o jaké další možnosti zapojení do naší iniciativy by měli zájem.

Sešlo se nám několik stovek odpovědí a díky nim víme, že po změnách ve školství touží lidé napříč celou republikou.

Tady jsou odpovědi na otázku: Proč Vás osobně zajímá téma vzdělávání?

Budujeme komunitu, přidejte se

Související článek

Budujeme komunitu, přidejte se

Zajímalo nás také, jak byste si Vy sami představovali zapojení do změny českého vzdělávání a co konkrétně Vás v této oblasti zajímá.

Co dalšího chystáme? 

Na základě Vašich podnětů jsme se rozhodli připravit 3 online diskusní setkání, kterými Vás provedou Tereza Mádlová a Eliška Pácaltová za tým komunit Eduzměny.
„Vítáni jsou všichni ti, kdo chtějí blíž poznat Eduzměnu, zapojit se s námi do dialogu o změně ve vzdělávání v regionu a zažít alespoň částečně náš přístup a principy, na kterých stojíme. Budeme se těšit na všechny ty z vás, kdo jsou otevření ve sdílení, chtějí se vzájemně propojovat a hledat cesty, jak změny uskutečnit. Nedáme vám univerzální a instantní návody, ale rádi se podělíme o naše dosavadní zkušenosti a představíme vám naši cestu s Eduzměnou,“ říká manažerka pro budování komunity Eduzměny Tereza Mádlová.

Těšíme se na Vás 7., 21., nebo 26. dubna. Přihlásit se můžete TADY.

Pokud ještě neodebíráte náš newsletter a chcete sledovat, jak jsme pokročili se změnami ve školství na Kutnohorsku a co dalšího chystáme, můžete se k jeho odběru hlásit TADY.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.