Vítáme nové dárce

V uplynulých týdnech se k nám připojili noví významní dárci. Rádi bychom mezi našimi finančními partnery přivítali NN Životní pojišťovnu a Penzijní společnost, rodinu Kiskových a rodinnou firmu SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ.

„NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost jsou zvyklé pracovat s dlouhodobým výhledem a pomáhají lidem zajistit si budoucnost, na kterou se mohou těšit. Proto nás iniciativa systémové změny českého školství skrze Eduzměnu upřímně zaujala,“ říká ředitelka komunikace NN ČR Ester Fleischerová a oceňuje dosavadní úsilí Eduzměny:

Těší nás, že můžeme být součástí projektu vedeného vysoce profesionálním týmem s potřebným rozhledem a know-how. Skvělou zprávou je i to, že se potřebám českého školství nyní dostává i relevantní podpory mezi politickými představiteli a odborníky na vzdělávání. Věříme, že Eduzměna může významným způsobem zlepšit kvalitu českého školství pro celé další generace.

 

Vítáme nové dárce: Zbyňka a Naďu Frolíkovy, LEGO Group a Nadaci ČEZ

Související článek

Vítáme nové dárce: Zbyňka a Naďu Frolíkovy, LEGO Group a Nadaci ČEZ

Máme radost, že myšlenka Eduzměny oslovila i majitele firmy SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ. Takto komentoval své zapojení její generální ředitel Tomáš Vala:

Systém vzdělávání na školách je první věc, která nás napadne, pokud se díváme na vizi celé České republiky za 20 až 30 let. Nerad se dívám na věci z krátkodobé perspektivy, ale jako majitel rodinné firmy spíše ze středně a ještě více z té perspektivy dlouhodobé. Proto chci jakkoliv pomoci změně, která bude nejen v našich hlavách či někde na papíře, ale testuje a zkoumá se v reálném prostředí se zapojením odborníků a státní správy. Tak vnímám Eduzměnu.

Těší nás, že se nám daří oslovovat tak pestrou škálu osobností z různých sektorů a těšíme se na spolupráci v naplňování naší mise: změnit, jak u nás učíme.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.