Spustili jsme kampaň s cílem oslovit drobné dárce

Všichni učitelé vidí ve své práci smysl a vzájemně se podporují v inovativních přístupech k výuce. V hodinách panuje mezi učitelem a žákem důvěra a všichni si je užívají. Děti škola baví, nestresuje je a podporuje jejich přirozenou zvídavost. Rozumějí tomu, co se učí a uvědomují si, že je to pro ně do budoucna důležité. Ze školy vycházejí připravené uspět v oboru, který si vybraly. Přijde vám, že takovou školu byste pro své děti chtěli? Připojte se k nám a podpořme společně vzdělávání dětí: www.eduzmena.cz/darujte/.

U příležitosti Světového dne učitelů jsme totiž spustili kampaň, jejímž cílem je oslovit drobné dárce. Společnými silami chceme dosáhnout změny v českém vzdělávacím systému, změny, díky které bude škola děti bavit a lépe je připravovat na budoucnost. A rádi ji budou mít i učitelé, ředitelé a rodiče. Kvalitní vzdělání je totiž klíčem ke stabilní společnosti a lepší budoucnosti nás všech.

Podpořit nás můžete prostřednictvím darovacího formuláře libovolnou částkou, ať již jednorázově, nebo na pravidelné bázi.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.